Fettolina Yourhosthelper

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Op een locatie aan het strand op 5 minuten loopafstand van het Palm Beach, bieden 1-slaapkamer Fettolina Yourhosthelper Cannes appartementen plaats aan maximaal 4 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Deze accommodatie heeft uitzicht op de zee en bestaat uit een zitruimte. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement.

Fettolina Yourhosthelper appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

De Saint-Honorat is op 3 km van het appartement van 50 m², het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes ligt op 2 km afstand. Fettolina Yourhosthelper appartement is ook binnen het bereik van het Handiplage strand gesitueerd. Dit 1-badkamer appartement is op 25 minuten wandelafstand van de Marché Gambetta genesteld. Het is op een paar stappen verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte Esprit Violet opgericht.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Fettolina Yourhosthelper Cannes
1-Bd Apartment With Terrace - Mere Steps From The Beach
Mobiele prijsaanbieding

1-Bd Apartment With Terrace - Mere Steps From The Beach

70 m van de accommodatie
Parenthese Azureenne Terrasse Et Plage A 2 Pas
Mobiele prijsaanbieding

Parenthese Azureenne Terrasse Et Plage A 2 Pas

83 m van de accommodatie
Myo1 - Quartier Palm Beach _ 2 Chambres Bel Appartement Climatise
Mobiele prijsaanbieding

Myo1 - Quartier Palm Beach _ 2 Chambres Bel Appartement Climatise

119 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029030762HT
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement te vinden?
      Dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement is in de Pointe Croisette wijk van Cannes gesitueerd, op 3 km afstand van de Saint-Honorat.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Fettolina Yourhosthelper appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Fettolina Yourhosthelper appartement zijn onder andere de Marché Gambetta, de Saint-Honorat, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Hoeveel kost het om bij dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement te verblijven?
      De huurprijs van dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement is €523.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement?
      Restaurants in de buurt van dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement zijn onder andere Pomme d'Api en Le Duplex restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Fettolina Yourhosthelper appartement internetverbinding?
      Ja, Fettolina Yourhosthelper appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koelkast, keukengerei en een vaatwasser.
    • Hoe groot is dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement?
      Dit strand Fettolina Yourhosthelper appartement heeft een totale oppervlakte van 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Fettolina Yourhosthelper Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten